Teslimat Koşulları

Banka onayı alındıktan sonra, saat 12:00' a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 12:00' dan sonra verilen siparişler 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) sonra kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin İstanbul depomuza uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size teslim eder.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Sistem üzerinden bilgilerinizi güncellemeniz önemlidir.

Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Lingabooms.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Çok ender de olsa kullanıcıların aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptığınızda ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 iş günü (dört) ve en fazla 30 iş günü (otuz) gün tedarik süresi olabilmektedir. Ürün, bu tarihler arasında müşteriye ulaştırılamaz ise yaptığı ödeme kişinin hesabına iade edilir.