Hakkımızda

PİAMORE MODA ELEKTRONİK SAN VE TİC AŞ

ŞİRKET PROFİLİ

Şirketimiz, Piamore, Lingabooms markasıyla kadın pijama, gecelik ve iç giyim grubunda üretici ve ihracatçıdır. İstanbul, Türkiye’de kurulmuştur. Ürünlerimiz Türkiye’de üretilmektedir. Lingabooms markası, uluslararası alanda etkili olmak amacıyla doğmuştur.

Uzman pazarlama ekibimizle yaratıcı tasarımcımızın işbirliği çalışmalarının bir sonucu olarak doğan yeni kolleksiyonlarımızla dünya modasını takip ederek ürün yelpazemizi çeşitlendiriyoruz. Tüm ürünlerimiz iyi kalite kumaş, dikiş ve kalıbıyla öne çıkmaktadır. Ürünlerimizi Lingabooms markasıyla hem Türkiye hem dünya pazarına sunmaktayız.

Diğer yandan tanınmış farklı markalara üretim yapabilmekteyiz. Son yıllardaki yenilikçi pazarlama kanalları olan e-ticaret satış ağı ve doğrudan satış-network marketing alanında (Piaff Networking markasıyla) 7 seneyi aşkın tecrübenin üzerine inşa edilmiş olan Piamore, iş ortakları ve müşterilerine faydalı, çalışanları ve tedarikçilerine değer veren bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. .

Çevre bilinci şirketimiz için önemlidir. Hammaddelerimizi en iyi tedarikçilerden alıyor, geri dönüşüm için hassas davranıyoruz.

LİNGABOOMSKeyifli ve Güvenli Alışveriş

ÇEVRİMİÇİ DESTEK

Alışverişlerinizde Whatsapptan Destek Alın

ÜCRETSİZ KARGO

100₺ Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo Avantajı

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

228Bit SSL ile Güvenli Alışverişin Keyfini Çıkarın

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kaliteli ürünler, güvenilir marka ile memnuniyetinizi önemsiyoruz.